पोर्चुगलमा नविनले गरे नेपालीहरुकालागी सहयोगको घोषणा

लिस्वन ।
हेम्जाका युवा व्यवसायी नविन तिम्सिनाले पोर्चुगलको लिस्वनमा रहेका नेपालीहरुलाई निशुल्क रुपमा खाद्यान्न उपलव्ध गराउने वताएका छन् । कारोना भाइरस ( कोभीड १९ ) काकारण पार्चुगल एतिवेला लकडाउनमा रहेको छ ।करिव एक हप्ता अगाडी देखि त्यहाँ रहेका सवै कम्पनी तथा कामहरु वन्द भैसकेका छन् ।
नेपालबाट गएका नेपालीहरुलाई आफुले खाद्यान्न सामाग्री सहयोग गर्न लागेकोले कोही नेपाली यहाँ नयाँ हुनुहुन्छ भने खानाको समस्याया अन्य केही समस्या परेमा आफुलाई खवर गर्न आफ्नो फेसवुकमा एक भिडयो मार्फत आहवन गरेका छन् ।
उनी भन्छन् जहाँ जहाँ हामी नेपाली रहेका छौ त्यहीबाट सहयोग गर्न अपिल समेत गरेका छन् । भविष्य कस्तो हुने छ हामीलाई थाहाँ छैन तर यो नियन्त्रण भन्दावाहिर छ हामी सचेत रहनु पर्ने एकले अर्कोलाई सहयोग गर्नुको विकल्प नरहेको वताउछन् ।
कोरोना भाइरसका कारण पोर्चुगल अहिले समस्यामा छ । यस्तो आपतका वेलामा जो जहाँ र्छौ त्यही बाट सहयोग गर्न तिम्सीनाले आग्रर्ह समेत गरेका छन् । पोर्चुगलमा व्यवसाय संचालन गरेका नविन तिमिल्सीना नेपाली कलाकार समेत हुन् ।