एभरेष्ट क्रेडिट युनियनद्वारा कोभिड १९ कम्युनिटी रिलिफ प्याकेज

   

न्यु योर्क , अमेरिकाको न्युयोर्कमा सञ्चालित पहिलो नेपाली वित्तीय संस्था  एभरेष्ट फेडरल क्रेडिट युनियनले बिना ब्याजी ऋण “ कोभिड (१९ कम्युनिटी रिलिफ प्याकेज ” सुरु गरेको छ ।
६ महिना पहिला नेपालीहरूको बाक्लो बस्ती रहेको न्युयोर्कको ज्यक्शनहाइटबाट सञ्चालनमा आएको यस क्रेडिट युनियनले जारी गरेको विज्ञप्ति निम्न प्रकार रहेको छ ।

EFCU  Governing Body ले  नयाँ र पुराना सदस्यहरूको लागि बिना ब्याज (NO INTEREST) प्रति सदस्य $२,००० (up to two thousand dollar) सरल  ऋण प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ। यो  ऋण  प्याकेज NEEDY सदस्यहरूको लागि संघीय सरकारबाट उद्धार प्याकेज प्राप्त गर्न सम्मलाई  डिजाइन गरिएको छ ।  यदि सदस्य 30 दिन भित्र भुक्तान गर्न सक्षम भएमा, यस ऋणमा कुनै ब्याज हुनेछैन। यदि सदस्यहरूले 30 दिन भित्र यो ऋण तिर्न असमर्थ छन् वा किस्तमा तिर्न इच्छुक छन् भने, वार्षिक ब्याज दर १२% हुनेछ। यदि यो  ऋणको रूपमा रूपान्तरण गरियो भने  ऋण 18 महिनाको लागि Monthly Installment $121.96  को  दरले मासिक भुक्तानी  गर्नुहुनेछ। यस 18 महिनाको अवधिमा कुल ब्याज $195.28. हुनेछ। सर्तहरू, र रकम सीमा लागू  हुनेछ । कृपया हामीसँग परामर्श गर्नुहोस्!
CONTACT INFORMATION:Website: www.everestfcu.orgEmail: info@everestfcu.orgAddress: 74-18 37th Road, Jackson Heights, NY 11372Phone: 718-806-1419; 718-806-1519