कांग्रेसले निर्वाचनका लागि केन्द्रीय नेतालाई जिल्लामा खटायो, को कहाँ ?

काठमाडौं, असार ५,
नेपाली कांग्रेसले असार १४ मा हुने दोस्रो चरणको स्थानीय तह निर्वाचनमा आफ्ना उम्मेदवारलाई जिताउन केन्द्रीय नेताहरुलाई जिल्ला जिल्लामा खटाएको छ। कांग्रेसले मोरङमा केन्द्रीय सदस्य विमलेन्द्र निधिलाई केन्द्रीय प्रतिनिधि बनाएर पठाएको छ भने सूनसरीमा केन्द्रीय सदस्य अर्जुनरसिंह केसीलाई खटाएको छ।

यसैगरी केन्द्रीय सदस्यहरु प्रकाशमान सिंह र जीवन परियारलाई संखुवासभा, धनराज गुरुङ र रामकृष्ण यादवलाई कपिलवस्तु, सुरेन्द्रराज पाण्डेलाई दाङमा खटाइएको छ।

बरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल नेतृत्वको कांग्रेस केन्द्रीय निर्वाचन परिचालन समितिको सोमबार बसेको बैठकले असार १४ मा हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा आफ्ना उम्मेदवारहरुलाई विजयी गराउन ३५ जिल्लामा केन्द्रीय प्रतिनिधिहरु खटाउने निर्णय गरेको कांग्रेस मूख्य सचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए।

यसैगरी, केन्द्रीय सदस्यहरु चित्रलेखा यादव, उमाकान्त चौधरी र नेता रेशमबहादुर बानियाँलाई वर्दिया खटाइएको छ भने केन्द्रीय सदस्य प्रदिप पौडेललाई बझाङमा केन्द्रीय प्रतिनिधि बनाएर पठाइएको छ।

यस्तै, बैठकले प्रदेश नम्बर १, ५ र ७ को निर्वाचनको अनुगमन गर्न केन्द्रीय सदस्य डा. प्रकाशशरण महतको संयोजकत्वमा निर्वाचन अनुगमन कार्यदल गठन गरेको छ। उक्त कार्यदलमा केन्द्रीय सदस्यहरु महालक्ष्मी उपाध्याय डिना, नविन्द्रराज जोशी, अम्बिका बस्नेत, चिनकाजी श्रेष्ठ र पूर्व केन्द्रीय सदस्य दिलबहादुर घर्ती सदस्य रहेका छन्।

को कहाँका प्रतिनिधि, हेर्नुस् सूची?